Inteligentny dom Strzyżowice

inteligentny dom Strzyżowice

Twoim marzeniem jest budynek, który dopasuje się do Twoich oczekiwań? Odkryj świat technologii Smart Home! Od automatyzacji oświetlenia po zarządzanie energią, inteligentne technologie oferują szereg nowoczesnych rozwiązań, które zapewnią Ci bardziej komfortową codzienność.
Zarządzaj domem w szybki i prosty sposób za pomocą specjalnego oprogramowania na telefon!
Zapytaj nas o szczegóły.

WIELOLETNIE DOŚWIADCZENIE

KOMPLEKSOWA OBSŁUGA

TECHNOLOGIE NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI

Czym jest inteligentny dom?

Smart Home to budynek, który wyposażony jest w zaawansowane technologie, aby zagwarantować domownikom wygodę, bezpieczeństwo i możliwość oszczędzania energii. To więcej niż tylko miejsce do mieszkania — to inteligentna przestrzeń, która reaguje na Twoje wymagania.
Inteligentne systemy domowe mogą być wykorzystywane do automatycznego wykonywania różnych czynności, na przykład włączanie i wyłączanie oświetlenia, ogrzewania, wentylacji i innych sprzętów elektrycznych. Przez telefony, tablety albo głośniki inteligentne, możesz ustawiać wybrane funkcje z dowolnego miejsca na świecie, korzystając z aplikacji czy też komend głosowych.

Inteligentne instalacje elektryczne zarządzane za pomocą oprogramowania w smartfonie

Sterowanie systemem Smart Home jest bardzo proste! Specjalna aplikacja pozwala na sterowanie z każdego miejsca na świecie. Wystarczy, że masz urządzenie mobilne z dostępem do internetu. Optymalizuj koszty eksploatacji domu, wybierając odpowiednie funkcje, gdziekolwiek jesteś!
Budujesz dom i pragniesz, aby Twój budynek wyposażony był w automatykę? Odezwij się do nas, a przedstawimy Ci optymalne rozwiązania, które spełnią Twoje oczekiwania. Nasze wieloletnie doświadczenie sprawia, że podejmiemy się realizacji każdego, nawet najbardziej skomplikowanego projektu. Budujemy inteligentne domy na terenie Strzyżowic i okolic. Działamy kompleksowo i zgodnie z planowanymi terminami — na sprzętach najlepszej jakości.

EGOTECH — technologie Smart Home skrojone skrojona na miarę Twoich potrzeb

W ofercie mamy niezawodne funkcje dostosowane do Twoich wymagań. Nieważne, czy rozpoczynasz budowę domu, czy modernizujesz istniejący, chcemy pomóc Ci stworzyć idealną przestrzeń, w której możesz cieszyć się wszystkimi zaletami Smart Home. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

W naszej ofercie:

  • planowanie i instalację systemów Smart Home,
  • dostosowanie i personalizację aplikacji mobilnych,
  • instruktaż obsługi systemów,
  • serwis i wsparcie techniczne w każdej chwili.

System Smart Home — udogodnienia

Dzięki innowacyjnym systemom możemy cieszyć się większym komfortem, bezpieczeństwem i oszczędnością energii. Jeżeli zastanawiasz się, czy inteligentny dom jest dla Ciebie, sprawdź, jakie korzyści mógłby przynieść Twojemu życiu. Sprawdź, czy to właśnie to, czego szukasz!

Wygoda

Zapomnij o wstawaniu z łóżka, by zamknąć rolety albo wyłączyć lampy. Inteligentny dom zadba o to za Ciebie, dopasowując się do Twoich preferencji.

Bezpieczeństwo

Smart Home zwiększa bezpieczeństwo. Może być wyposażony w innowacyjne systemy alarmowe, które ostrzegają przed włamaniem. Monitoring, czujniki ruchu, zestawy alarmów — wszystko to działa razem, aby zapewnić Ci spokój i zwiększa Twoje bezpieczeństwo.

Obniżenie rachunków

Inteligentne systemy mogą zmniejszać zużycie energii poprzez zarządzanie lampami, ogrzewaniem i klimatyzacją. Generuje to dużo niższe koszty eksploatacyjne.

Prostota obsługi

Smart Home to nie tylko zaawansowane systemy, ale również niezawodne interfejsy, które gwarantują łatwą i przyjemną obsługę.

Pytania i odpowiedzi

1. Czy Smart Home jest bezpieczny?

Tak, Smart Home daje poczucie bezpieczeństwa, o ile korzystasz z profesjonalnych systemów i dbasz o aktualizacje oprogramowania.

2. Czy inteligentny dom jest trudny w użyciu?

Nie, większość systemów inteligentnych domów jest stworzona w taki sposób, aby była intuicyjna i łatwa w obsłudze.

3. Czy inteligentny dom podnosi wartość domu?

Tak, Smart Home może zwiększyć wartość Twojej nieruchomości, zwłaszcza w aktualnych czasach, gdy coraz więcej osób szuka energooszczędnych rozwiązań.

Mamy wieloletnie doświadczenie w budowie inteligentnych domów. Naszym priorytetem jest zadowolenie Klientów, stąd pracujemy na najlepszym sprzęcie. Skontaktuj się z nami, a obiecujemy, że spełnimy Twoje wymagania.
Zaufaj nam. Z przyjemnością przygotujemy dla Ciebie ofertę dostosowaną do Twoich indywidualnych oczekiwań. Gwarantujemy profesjonalne doradztwo w zakresie systemu, który zwiększy Twoją wygodę i bezpieczeństwo. Określ to, czego potrzebujesz, a wspólnymi siłami stworzymy dla Ciebie inteligentny budynek na terenie Strzyżowic.

Proponowane technologie inteligentnego domu

Oferujemy najlepszej jakości systemy Smart Home:

  • KNX Smart Home,
  • Loxone Smart Home,
  • Grenton Smart Home.

Każda z oferowanych przez nas technologii jest nieco inny. Nasza szeroka oferta pozwala dopasować wybrane funkcje do indywidualnych wymagań.
Postaw na wygodę. oszczędność i bezpieczeństwo. Zadzwoń do nas już teraz, aby dowiedzieć się więcej o tym, jak możemy przemienić Twój dom w Smart Home! Umów się z nami na niezobowiązujące spotkanie, po którym możemy przygotować dla Ciebie indywidualną ofertę systemów typu Smart Home.

nasza strona wykorzystuje pliki cookies, czyli potocznie zwane ciasteczka View more
Akceptuje