Projekt i wykonanie instalacji elektrycznych

Wykonujemy kompleksowo instalacje elektryczne o napięciu znamionowym 400V/230V, w tym głównie instalacje elektryczne inteligentnych budynków. Wykonujemy je od przyłącza aż po gniazda, oświetlenie czy inne odbiorniki energii – wraz z projektem oraz pomiarami powykonawczymi. Pomagamy dobrać odpowiednie oświetlenie w każdym z pomieszczeń zgodnie z jego przeznaczeniem, mając na uwadze także Twoje osobiste preferencje. Nasze instalacje elektryczne nie tylko są niezawodne i funkcjonalne, lecz mogą również skutecznie zabezpieczyć kosztowny sprzęt elektroniczny przed skutkami przepięć w sieci energetycznej i wyładowań atmosferycznych.

Posiadamy odpowiednie kwalifikacje do wykonania całej instalacji. W zależności od potrzeb realizujemy także układy zasilania awaryjnego poprzez UPS i/lub agregaty prądotwórcze z pełną automatyką przełączania (SZR). Wykonujemy także modernizacje i remonty istniejących instalacji, dostosowując je do nowych wymagań i potrzeb.

automatyczny budynek śląskie

Szybki kontakt:

Tel: +48 665 050 111
Tel: +48 601 199 262
E-mail: kontakt@egotech.pl

Polityka prywatności

Strony internetowa inteligentny-dom.org prowadzona jest na potrzeby EGOTECH Dominik Mzyk, Aleksander Piotrowski. Adres oraz pozostałe dane kontaktowe dostępne są w zakładce Kontakt. Niniejsza strona internetowa ma charakter informacyjny służący polepszeniu komunikacji. Dane osobowe nie są publikowane na stronie, nie są również przechowywane na serwerze, na którym pracuje niniejsza strona.Klauzula informacyjna o ochronie danych osobowych… więcej

nasza strona wykorzystuje pliki cookies, czyli potocznie zwane ciasteczka View more
Akceptuje