Automatyka bram wjazdowych

Inteligentne sterowanie bramami wjazdowymi

Inteligentne sterowanie bramami wjazdowymi, czy garażowymi to dość często spotykany element automatycznego domu. Dobrze zaprojektowana automatyczna sieć może otwierać bramy wjazdowe w określonych dniach tygodnia oraz w zadanym przedziale czasowym. Może również rozpoznawać użytkownika. Aby maksymalizować bezpieczeństwo możemy ustawić poziom monitoringu w tych przedziałach czasowych na bardzo wysoki. Pełna automatyka bez ingerencji domownika.
Automatyczne sieci mogą być zarządzane po przez urządzenia mobile. Daje to w praktyce całkiem sporo możliwości. Wyobraźmy sobie taką sytuację. Środa godzina 8.00 wychodzimy do pracy. Jeśli jest akurat zima nasz system zadba również o podgrzanie i odlodzenie podjazdu oraz chodnika do garażu. Nie musimy opuszczać rolet, ani otwierać bram przed wyjazdem. Nasz dom zrobi to za nas. Godzina 8.30 elementy zabezpieczenia domu jak rolety, bramy wjazdowe, drzwi są zamknięte, monitoring oraz alarm uzbrojone.

.Południe, przyjeżdża kurier z przesyłką. Niestety nie ma nas w domu, ogrodzenie jest zamknięte, bramy zasunięte. Kurier dzwoni do domu. Jeśli przebywamy poza domem, dostaniemy powiadomienie na urządzenie mobilne. Za jego pośrednictwem możemy zestawić połączenie z intercomem i porozmawiać z kurierem. Więcej, możemy zdalnie otworzyć furtkę lub w przypadku większej przesyłki bramę wjazdową a nawet garaż. Sensory smart domu zanotowały ruch podczas naszej nieobecności, włącza się nagrywanie w 4K. Kurier wchodzi na naszą posesję, po czym zostawia przesyłkę w ustalonym z nami miejscu. Natychmiast po opuszczeniu posesji, bramy zostają zamknięte, alarmy uzbrojone. Przesyłka oczekuje na nasz powrót. Godzina 17:00, wracamy do domu. Dom potrafi nas rozpoznać (np. po numerze rejestracyjnym lub twarzy) i otworzyć bramę lub furtkę automatycznie.

Koszt inteligentnego domu śląslie

TWÓJ INTELIGENTNY DOM
W ZASIĘGU RĘKI

EGOTECH S.C. Dominik Mzyk, Aleksander Piotrowski
42-674 Zbrosławice,
ul. Gen. J. Ziętka 13A
nasza strona wykorzystuje pliki cookies, czyli potocznie zwane ciasteczka View more
Akceptuje