Inteligentne bramy zastosowanie

Inteligentne sterowanie bramami wjazdowymi, czy garażowymi to dość często spotykany element automatycznego domu. Dobrze zaprojektowana automatyczna sieć może otwierać bramy wjazdowe w określonych dniach tygodnia oraz w zadanym przedziale czasowym. Może również rozpoznawać użytkownika. Aby maksymalizować bezpieczeństwo możemy ustawić poziom monitoringu w tych przedziałach czasowych na bardzo wysoki. Pełna automatyka bez ingerencji domownika. 
Automatyczne sieci mogą być zarządzane po przez urządzenia mobile. Daje to w praktyce całkiem sporo możliwości. Wyobraźmy sobie taką sytuację. Środa godzina 8.00 wychodzimy do pracy. Jeśli jest akurat zima nasz system zadba również o podgrzanie i odlodzenie podjazdu oraz chodnika do garażu. Nie musimy opuszczać rolet, ani otwierać bram przed wyjazdem. Nasz dom zrobi to za nas. Godzina 8.30 elementy zabezpieczenia domu jak rolety, bramy wjazdowe, drzwi są zamknięte, monitoring oraz alarm uzbrojone.

Koszt inteligentnego domu śląslie

Południe, przyjeżdża kurier z przesyłką. Niestety nie ma nas w domu, ogrodzenie jest zamknięte, bramy zasunięte.  Kurier dzwoni do domu. Jeśli przebywamy poza domem, dostaniemy powiadomienie na urządzenie mobilne. Za jego pośrednictwem możemy zestawić połączenie z intercomem i porozmawiać z kurierem. Więcej, możemy zdalnie otworzyć furtkę lub w przypadku większej przesyłki bramę wjazdową a nawet garaż. Sensory smart domu zanotowały ruch podczas naszej nieobecności, włącza się nagrywanie w 4K. Kurier wchodzi na naszą posesję, po czym zostawia przesyłkę w ustalonym z nami miejscu. Natychmiast po opuszczeniu posesji, bramy zostają zamknięte, alarmy uzbrojone. Przesyłka oczekuje na nasz powrót. Godzina 17:00, wracamy do domu.  Dom wie, że pomiędzy 17.00 a 18.00 wracamy, dlatego bramy wjazdowe są otwarte. Jeśli wrócimy szybciej, system potrafi nas zlokalizować oraz rozpoznać i otworzyć bramy automatycznie.

Szybki kontakt:

Tel: +48 665 050 111
Tel: +48 601 199 262
E-mail: kontakt@egotech.pl

Polityka prywatności

Strony internetowa inteligentny-dom.org prowadzona jest na potrzeby EGOTECH Dominik Mzyk, Aleksander Piotrowski. Adres oraz pozostałe dane kontaktowe dostępne są w zakładce Kontakt. Niniejsza strona internetowa ma charakter informacyjny służący polepszeniu komunikacji. Dane osobowe nie są publikowane na stronie, nie są również przechowywane na serwerze, na którym pracuje niniejsza strona.Klauzula informacyjna o ochronie danych osobowych… więcej

nasza strona wykorzystuje pliki cookies, czyli potocznie zwane ciasteczka View more
Akceptuje