Smart HOME, czyli kilka słów o EGOTECH

Dlaczego klienci wybierają nas?

Specjalizujemy się w projektowaniu i kompleksowym wykonaniu instalacji elektrycznych klasy smart home, wspomaganych rozwiązaniami wielu czołowych dostawców rozwiązań automatyki budynkowej, czyli tak zwanych Inteligentnych Domów. Każdy Smart Dom posiada krwiobieg w postaci elektrycznej instalacji oraz modułów automatyki budynkowej, które instalujemy.

Posiadamy również duże doświadczenie w projektowaniu i wykonaniu wszelkiego rodzaju instalacji niskoprądowych – od instalacji RTV/SAT/Audio/Video, poprzez instalacje alarmowe i monitoringu wizyjnego, aż po sieci strukturalne i zaawansowane rozwiązania sieciowe.

Nasza oferta dedykowana jest zarówno dla posiadaczy domów czy mieszkań, jak również budynków biurowych, hoteli, sklepów itd. Jesteśmy profesjonalistami, którzy rzetelnie i solidnie podchodzą do każdego zlecenia. Na wszelkie nasze usługi instalacyjne dajemy wieloletnią gwarancję.

Od roku 2012 do czerwca 2019 roku EGOTECH był działem firmy EgoNet, po czym została zawiązana nowa spółka – EGOTECH S.C. Tworzą ją specjaliści z ponad 20-letnim doświadczeniem zawodowym w branży elektrycznej, elektronicznej, teletechnicznej i informatycznej. Absolwenci wydziału Automatyki, Elektroniki i Informatyki Politechniki Śląskiej w Gliwicach.

Nasze inteligentne instalacje wykorzystują najbardziej cenione rozwiązania

Szybki kontakt:

Tel: +48 665 050 111
Tel: +48 601 199 262
E-mail: kontakt@egotech.pl

Polityka prywatności

Strony internetowa inteligentny-dom.org prowadzona jest na potrzeby EGOTECH Dominik Mzyk, Aleksander Piotrowski. Adres oraz pozostałe dane kontaktowe dostępne są w zakładce Kontakt. Niniejsza strona internetowa ma charakter informacyjny służący polepszeniu komunikacji. Dane osobowe nie są publikowane na stronie, nie są również przechowywane na serwerze, na którym pracuje niniejsza strona.Klauzula informacyjna o ochronie danych osobowych… więcej

nasza strona wykorzystuje pliki cookies, czyli potocznie zwane ciasteczka View more
Akceptuje