Smart Home Śląsk

DLACZEGO KLIENCI WYBIERAJĄ NAS?

Specjalizujemy się w projektowaniu i kompleksowym wykonaniu instalacji elektrycznych klasy smart home, wspomaganych rozwiązaniami wielu czołowych dostawców rozwiązań automatyki budynkowej, czyli tak zwanych Inteligentnych Domów. Każdy Smart Dom posiada krwiobieg w postaci elektrycznej instalacji oraz modułów automatyki budynkowej, które instalujemy.

Posiadamy również duże doświadczenie w projektowaniu i wykonaniu wszelkiego rodzaju instalacji niskoprądowych – od instalacji RTV/SAT/Audio/Video, poprzez instalacje alarmowe i monitoringu wizyjnego, aż po sieci strukturalne i zaawansowane rozwiązania sieciowe.

Nasza oferta dedykowana jest zarówno dla posiadaczy domów czy mieszkań, jak również budynków biurowych, hoteli, sklepów itd.

Jesteśmy profesjonalistami, którzy rzetelnie i solidnie podchodzą do każdego zlecenia. Na wszelkie nasze usługi instalacyjne dajemy wieloletnią gwarancję.

Od roku 2012 do czerwca 2019 roku EGOTECH był działem firmy EgoNet, po czym została zawiązana nowa spółka – EGOTECH S.C. Tworzą ją specjaliści z ponad 20-letnim doświadczeniem zawodowym w branży elektrycznej, elektronicznej, teletechnicznej i informatycznej. Absolwenci wydziału Automatyki, Elektroniki i Informatyki Politechniki Śląskiej w Gliwicach.

Nasze inteligentne instalacje wykorzystują najbardziej cenione rozwiązania

TWÓJ INTELIGENTNY DOM
W ZASIĘGU RĘKI

EGOTECH S.C. Dominik Mzyk, Aleksander Piotrowski
42-674 Zbrosławice,
ul. Gen. J. Ziętka 13A
nasza strona wykorzystuje pliki cookies, czyli potocznie zwane ciasteczka View more
Akceptuje