Inteligentne oświetlenie

Inteligentne oświetlenie

Pomiar jasności na zewnątrz domu pozwala precyzyjnie ustalić moment, gdy zapada zmierzch, w którym Twoje oświetlenie domu czy ogrodu zostanie aktywowane i wyłączyć je o świcie. W pomieszczeniach oświetlenie może zostać automatycznie włączone w przypadku wykrycia ruchu oraz gdy oświetlenie z zewnątrz jest już niewystarczające. Poprzez inteligentne systemy możemy stworzyć sceny, które poprzez naciśnięcie jednego przycisku aktywuje nam wiele obwodów oświetleniowych i ustawia ich intensywność zgodnie z ustawionymi  preferencjami. Zastosowanie odpowiednich czujników może wyłączać oświetlenie w pomieszczeniu w którym nikt nie przebywa, lub zmieniać jego intensywność. W pomieszczeniach, które wymagają stałego natężenia oświetlenia zastosowanie inteligentnych rozwiązań pozwala w czasie rzeczywistym mierzyć jasność w pomieszczeniu i dostosowywać natężenie źródła światła w zależności od potrzeb. Poprzez użycie symulatora obecności możemy improwizować obecność mieszkańców domu podczas naszej nieobecności.

Zapraszamy do obejrzenia filmu na którym przedstawione są zalety w praktyce. Wykonujemy inteligentne budynki w oparciu między innymi o urządzenia tej firmy.

Nasze inteligentne instalacje wykorzystują najbardziej cenione rozwiązania

Szybki kontakt:

Tel: +48 665 050 111
Tel: +48 601 199 262
E-mail: kontakt@egotech.pl

Polityka prywatności

Strony internetowa inteligentny-dom.org prowadzona jest na potrzeby EGOTECH Dominik Mzyk, Aleksander Piotrowski. Adres oraz pozostałe dane kontaktowe dostępne są w zakładce Kontakt. Niniejsza strona internetowa ma charakter informacyjny służący polepszeniu komunikacji. Dane osobowe nie są publikowane na stronie, nie są również przechowywane na serwerze, na którym pracuje niniejsza strona.Klauzula informacyjna o ochronie danych osobowych… więcej

nasza strona wykorzystuje pliki cookies, czyli potocznie zwane ciasteczka View more
Akceptuje