Inteligentne oświetlenie

Pomiar jasności na zewnątrz domu pozwala precyzyjnie ustalić moment, gdy zapada zmierzch, w którym Twoje oświetlenie domu czy ogrodu zostanie aktywowane i wyłączyć je o świcie. W pomieszczeniach oświetlenie może zostać automatycznie włączone w przypadku wykrycia ruchu oraz gdy oświetlenie z zewnątrz jest już niewystarczające. Poprzez inteligentne systemy możemy stworzyć sceny, które poprzez naciśnięcie jednego przycisku aktywuje nam wiele obwodów oświetleniowych i ustawia ich intensywność zgodnie z ustawionymi preferencjami. Zastosowanie odpowiednich czujników może wyłączać oświetlenie w pomieszczeniu w którym nikt nie przebywa, lub zmieniać jego intensywność.
W pomieszczeniach, które wymagają stałego natężenia oświetlenia zastosowanie inteligentnych rozwiązań pozwala w czasie rzeczywistym mierzyć jasność w pomieszczeniu i dostosowywać natężenie źródła światła w zależności od potrzeb. Poprzez użycie symulatora obecności możemy improwizować obecność mieszkańców domu podczas naszej nieobecności.

Zapraszamy do obejrzenia filmu na którym przedstawione są zalety w praktyce. Wykonujemy inteligentne budynki w oparciu między innymi o urządzenia tej firmy.

TWÓJ INTELIGENTNY DOM
W ZASIĘGU RĘKI

EGOTECH S.C. Dominik Mzyk, Aleksander Piotrowski
42-674 Zbrosławice,
ul. Gen. J. Ziętka 13A
nasza strona wykorzystuje pliki cookies, czyli potocznie zwane ciasteczka View more
Akceptuje