Inteligentne rolety

Automatyka budynkowa, rolety

Rolety czy żaluzje pełnią w naszym nowym domu bardzo ważną rolę, nie tylko chronią naszą prywatność od zmroku do świtu, ale również mogą ochraniać budynek przed nadmiernym nagrzewaniem się w lecie, wychładzaniem zimą (dla rolet), a także mogą zabezpieczyć okna przed deszczem.

Nasz Inteligentny Dom może sam zadbać o to, aby przy zapadaniu zmroku rolety lub żaluzje samoczynnie się zamknęły, zaś o świcie samoczynnie się otwarły. W przypadku otwartych okien sterowanie roletami/żaluzjami jest nieco odmienne i ustalane z Inwestorem indywidualnie. W przypadku pomieszczeń sypialnianych żaluzje lub rolety mogą się podnieść o wyznaczonych godzinach lub gdy osoby opuszczą pomieszczenie. Takie rozwiązanie pozwoli osobom korzystających z pomieszczeń wyspać się w czasie kiedy na zewnątrz latem robi się jasno już ok 4:00.

Nasze rozwiązania zawsze posiadają możliwość wyłączania trybu automatycznego i przejścia na sterowanie ręczne.

automatyka budynkowa śląskie

Szybki kontakt:

Tel: +48 665 050 111
Tel: +48 601 199 262
E-mail: kontakt@egotech.pl

Polityka prywatności

Strony internetowa inteligentny-dom.org prowadzona jest na potrzeby EGOTECH Dominik Mzyk, Aleksander Piotrowski. Adres oraz pozostałe dane kontaktowe dostępne są w zakładce Kontakt. Niniejsza strona internetowa ma charakter informacyjny służący polepszeniu komunikacji. Dane osobowe nie są publikowane na stronie, nie są również przechowywane na serwerze, na którym pracuje niniejsza strona.Klauzula informacyjna o ochronie danych osobowych… więcej

nasza strona wykorzystuje pliki cookies, czyli potocznie zwane ciasteczka View more
Akceptuje