Dostosowanie istniejących instalacji do standardu Smart Home

Wdrożenie rozwiązań Smart Home nie dotyczy jedynie nowych budynków. Istnieje możliwość dostosowania obecnie wykorzystywanej infrastruktury do standardu Inteligentnego Domu.

I wcale nie oznacza to kucia ścian, bałaganu związanego z remontem, czy układaniem nowego okablowania. Z reguły do przesyłania informacji sterujących pomiędzy sensorami, a systemem zarządzania wykorzystuje się wtedy urządzenia aktywne działające w oparciu o sieci bezprzewodowe. Jest to rozwiązanie mniej uciążliwe niż wykonanie nowych instalacji elektrycznych, jednakże mające swoje ograniczenia. Zdarza się również, że materiał użyty do budowy domu, czy warunki zabudowy znacznie utrudniają zastosowanie rozwiązań bezprzewodowych. Dlatego przez podjęciem decyzji o dostosowaniu istniejącej instalacji do standardu inteligentnego budynku, zachęcamy do zlecenia nam bezpłatnego audytu.

inteligentny dom montaż śląskie
Najlepiej porozmawiać o swoich oczekiwaniach podczas niezobowiązującej wizyty technicznej w Twoim domu, mieszkaniu czy innym lokalu. Mając doświadczenie w projektowaniu oraz przy wdrażaniu systemów, postaramy się zaproponować optymalne rozwiązanie.

TWÓJ INTELIGENTNY DOM
W ZASIĘGU RĘKI

EGOTECH S.C. Dominik Mzyk, Aleksander Piotrowski
42-674 Zbrosławice,
ul. Gen. J. Ziętka 13A
nasza strona wykorzystuje pliki cookies, czyli potocznie zwane ciasteczka View more
Akceptuje